HAKKIMIZDA

Sına Tekstil 1993 yılından günümüze en kaliteli ürünleri, güvenilir ve etkin hizmeti, zamanında üretim ve en uygun fiyatlarla teslim etmektedir.


Ürünlerimizi:

 • Yüksek teknoloji Endüstri 4.0 ile kendi tesisimizde kalite ile
 • Kadın, erkek ve çocuk ürünlerinde geniş bir yelpazede
 • Denim, non denim, tencel,kadife ve bir çok kumaşta
 • ve Tekstil aşkı ile üretiyoruz

NEDEN BİZ

ÜRÜN

Sına, bayan, erkek ve çocuklara yönelik pantolon, ceket, elbise, tulum, etek, kapri gibi çok çeşitli ürünler üretmektedir. Şu anda Sına, en son pazar trendlerini takip ederek özel dokuma spor giyim ürünleri üretecek seviyeye gelmiştir.

TASARIM EKİBİ

Sına, moda dünyasını yaptığı araştırmalar ve takiplerle sürekli güncel tutmakta ve bu sayede trend tüketicilerin beğenisine uyum sağlayabilmektedir. Bu da Sına'yı diğer tekstil üreticilerinden bir adım önde tutuyor. Numune Bölümünü Tasarım ve Geliştirme Birimi olarak yeniden yapılandırdı. Bu tam teşekküllü bölüm, en son pazar trendlerine göre kendi sezonluk koleksiyonunu hazırlıyor.

KALİTE GÜVENCE

Sına, kusursuz üretim sağlamak için Kalite Kontrol Sistemine yoğun bakım vermektedir. Deneyimli Kalite Güvence (QA) ekibi, faaliyetlerini hammadde ve makine tedarikine kadar genişletmektedir. Sina bu sistemi sürekli olarak yeniden yapılandırdı. Sina, kalite düzenlemelerine sıkı sıkıya bağlılığı sayesinde müşterilerinin AQL gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Her boyama partisi için nihai fiziksel ve kimyasal kalite testleri (yıkama, sürtme, renk haslığı) gerekli tüm test ekipmanlarıyla donatılmış kendi laboratuvarında gerçekleştirilir.

ÜRÜNLER

CEKET

En kaliteli malzemelerden üretilen düğme ve fermuarları kullanarak ürettiğimiz ceket, tulum ve daha birçok ürünün ihracatını gerçekleştirmekteyiz.


Ürettiğimiz ürün çeşitleri:

 • Ceket
 • Salopet 
 • Büstiyer
 • Tulum vb.

jeans

Farklı yıkama çeşitleri ve nakış, baskı ve lazer efektleriyle günümüz standartlarının ötesinde tasarımlara hayat veriyoruz.


Ürettiğimiz ürün çeşitleri:

 • Jeans
 • Kadife
 • Jakar
 • Chino vb.

ŞORT

Giyim modasının en iyi tasarımlarını uygulayarak ürettiğimiz şortlardan bazıları.


 Ürettiğimiz ürün çeşitleri:

 • Şort
 • Etek
 • Şort-etek
 • Kargo Şort vb.

ELBİSE

Kalıpların dışında modaya uygun tasarımlarımızla her türlü askılı ve tam beden elbise ve tulumların üretimini yapmaktayız.


Ürettiğimiz ürün çeşitleri:

 • Elbise
 • Salopet
 • Tulum
 • Gömlek
 • Büstiyer etc..

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Sına moda dünyasını yaptığı araştırmalar ve takiplerle sürekli güncel tutmakta ve bu sayede trend tüketicileri beğenisine uyum sağlayabilmektedir. Bu da Sına 'yı diğer tekstil üreticilerinden bir adım önde tutuyor.


Numune bölümünü Tasarım ve Geliştirme Birimi olarak yeniden yapılandırdı. Bu tam teşekküllü bölüm en son pazar trendlerine göre kendi sezonluk koleksiyonunu hazırlıyor.


Sına 'nın deneyimli Ar-Ge ekibi her zaman yeni kumaş ve ürün çeşitleri arayışındadır. Bu Tasarım ve Geliştirme ekibine yardımcı olarak daha iyi müşteri yönetimi sağlar.


Sına 'nın deneyimli ekibi olası tasarım kusurlarının veya imalat sorunlarının da önüne geçerek üretime başlamadan önce üretime yön verecek alternatifler önermektedir.


Sorumlu bir hazır giyim üreticisi olarak Sına, çalışanlarına yasaların gerektirdiği düzeyin üzerinde bir çalışma ortamı sağlıyor. Sina, elektrik tesisatı için ledli bara, lambalar için tavan aynası reflektörleri, cebri kanal havalandırması vb. gibi en son teknolojileri kullanarak tesislerinin aydınlatma, havalandırma ve ergonomisini kurmuş ve güncellemiştir.


Amaç, yerel mevzuatın gerekliliklerini aşarak küresel standartlara ulaşmak ve böylece müşterilerin imajlarını ve kaynak bulma ilkelerini desteklemektir. Açıkça belirlenmiş acil durum yolları ve çıkışları, duman ve yangın dedektörleri, bilinçli olarak tasarlanmış çalışma düzenleri işçiler için güvenli bir çalışma ortamı sağlar.


ISO gereklilikleri uyarınca, fabrika içinde ve yerel dilde talimatlar ve uyarı işaretleri kolayca görülebilecek yerlere asılmaktadır.


Ayrıca kumaş kesimi sırasında metal eldiven kullanılması, dikim aşamasında iğne koruması ve benzeri işlemler Sina'da iş kazalarını önemli ölçüde azaltmaktadır.


Sına iş yeri güvenli olmasının yanı sıra herkes için samimi ve destekleyici bir ortam sunar: idari personel ve çalışanlar karşılıklı işbirliği ve saygı içerisinde çalışır. Sına, yalnızca işgücüne daha fazla kadın katarak değil, kadınları daha üst düzeylerde eğitmek ve teşvik etmek için bazı iddialı programlar üstlenerek bilinçli olarak kadınları güçlendirmeye çabalıyor.

Sına etik iş uygulamalarına sıkı sıkıya bağlıdır. Uyumluluğu sürekli bir süreç olarak yürütür. Uyumluluk Yönetim Ekibi, kuruluş genelinde gerçekleştirilen çeşitli faaliyetleri izler ve inceler. 


Sına, çalışanlarının güvenliği için işyeri koşullarını iyileştirdi; yerel dilde dikkat çekici uyarı işaretleri koyun; güvenlik ekipmanlarının kullanımını zorunlu kıldı; ve işgücü arasında farkındalık yarattık. İşyerinde acil durum çıkışları ve ekipmanları açıkça çizilmiştir.


Sına, yasal asgari ücretin çok üzerinde bir sağlıklı yaşam ücreti ödemenin yanı sıra, sosyal tesisler kurarak işçilerine destek veriyor. Yeterli bir kantin; güvenli içme suyu; ve hijyenik tuvaletler, çalışanların işyerinde rahat olmasını sağlar. Sına ayrıca şunları da sağlar: tıbbi bakım; günlük bakım; ve işçilerine ulaşım. Sına zorla çalıştırmaya, çocuk işçiliğine, ırkçılığa ve ayrımcılığa şiddetle karşı çıkıyor.

MÜŞTERİLER

200000

AYLIK ÜRETİM

40

MÜŞTERİ

200

ÇALIŞAN

18

ÖDÜL

KOLEKSİYONLARIMIZ